KONST / Skulptur & konsthantverk / Dalahäst 7495219
nr 749 5219
Dalahäst
1800-tal, Malung, längd: 14, höjd: 13
Kondition: 1 ben lagat, normalt bruksslitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
750 kr
måndag 26 mars 2012
kl 17:41:29
21/3 15:05:29
700 kr
26/3 17:35:33